Home

KOMBËTARJA / LEGJIONARËT

Asist dhe gol, Arbnor Muja “shpërthen” në Belgjikë

Arbnor Muja ka dhuruar sonte spektakël në Belgjikë. Anësori kosovar hyri nga banka rezervë për të asistuar dhe shënuar në

Ish-presidenti i Federatës së Futbollit të Rumanisë “çmendet” pas Rrahmanit: Nuk e di kush e solli, por ka bërë mirë

Ish-presidenti i Federatës së Futbollit të Rumanisë, Dumitru Dragomir ka mbetur i impresionuar me paraqitjet e Albion Rrahmanit në elitën

Rrahmani merr lëvdata nga bashkëlojtari i tij: Tregon se çka i ka lënë përshtypje nga sulmuesi kosovar

Sulmuesi kosovar, Albion Rrahmani, ka marrë elozhe nga bashkëlojtari i tij te Rapid Bukureshti, Claudiu Petrila, pas paraqitjeve fantastike. Në

STATISTIKA

   

Islami i papërmbajtshëm ndaj Malishevës, këto ishin statistikat e tij

Një nga futbollistët më të mirë në fushë në ndeshjen mes Prishtinës dhe Malishevës ishte mesfushori, Drilon Islami. 23-vjeçari shënoi