Astrit Fazliu, përforcimi i madh i Vjosës

Skuadrat e Ligës së Parë kanë filluar përgatitjet, duke mos pushuar fare. Kjo për t’u përshëndetur.

Përderisa Ferizaj, vetëm një javë pasi humbi barazhin dhe ra nga liga, skuadra tjetër, Vjosa nga Shtimja, ka regjistruar një përforcim të madh, përcjell Futbollikosovar.net.

Në fakt të tillë e etiketuan edhe vet. Bëhet fjalë për tashmë ishin e Ferizajt, Astrit Fazliun.

Vjosa, edicionin që lamë pas u pozicionua në mes të tabelës në grupin B të Ligës së Parë, andaj synon që sezonin e ri të kërkojë diçka më shumë, pse jo edhe ndonjërën prej dy pozitave të para.

Lexo edhe:  Mbyllën pjesët e para në Ligën e Parë, këto janë rezultatet