Rezultatet dhe tabela në Ligën e Dytë pas xhiros së fundit

Skuadrat që po luftojnë për kreun e tabelës kanë shënuar fitore bindëse në javën e 26-të.

Nuk pat ndonjë befasi të madhe në ndeshjet e fundjavës në Ligën e Dytë. KEK-u, Shkëndija dhe Dinamo po vijojnë të dëshmohen të pagabueshme gjatë kësaj periudhe, shkruan Futbollikosovar.net.

Për momentin KEK-u po vazhdon ta mbajë pozitën e parë tabelore duke qenë kështu shumë afër inkuadrimit në Ligën e Parë.

Rezultatet e javës së 26-të:

Tabela:

Lexo edhe:  Ndeshje interesante edhe në Ligën e Dytë, në program xhiroja e 18