Të enjten finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Këtë të enjte luhet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall.

Liqeni dhe Prishtina 01 ndeshen mes vete për të arritur te trofeu i parë këtë vit kalendarik, përcjell Futbollikosovar.net.

Njoftimin e ka bërë edhe shtëpia numër një e futbollit kosovar përmes një njoftimi.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Lexo edhe:  Ademi: Mbajeni në mend – kurrë nuk jap dorëheqje